0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0138
Достапност 2 на залиха

1.850 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки, висината на обетките е 5,5 cm , ширината на обетките е 3 cm.

Тежина: 6,68 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка