0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0246/ZH
Достапност 1 на залиха

1.300 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки со розе позлата, обемот на обетките 1.2 cm
Тежина:  3 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка