0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0235/RG
Достапност 1 на залиха

2.000 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки со позлата, обемот на обетките е 1,5 cm.
Тежина: 5 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка