0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0254
Достапност 1 на залиха

1.400 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки со позлата и циркони во форма на ѕвезда
Тежина: 3  гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка