0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0037
Достапност 1 на залиха

1.500 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки, висината на обетките е 5 cm , ширината на обетките е 1 cm

Тежина: 6 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка