0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производАО25
Достапност 2 на залиха

1.450 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со циркони
Тежина: 2.71 гр

Обетките се водоотпорни.

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка