0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0233/Z
Достапност 1 на залиха

1.300 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки со розе позлата и циркони, обемот на обетките е 1,5 cm.
Тежина: 2,40 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка