0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0009RG
Достапност 2 на залиха

1.400 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со розе позлата, висината на обетките е 5,8 cm , ширината на обетките е 1 cm.

Тежина: 2,78 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка