0

Пребарај

Сребрени 925 обетки 1.8 cm

Шифра на производАО28
Достапност 2 на залиха

1.450 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со циркони , обемот на обетките е 1.8 cm
Тежина: 2.64 гр

Обетките се водоотпорни.

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка