0

Пребарај

Сребрени 925 алка-обетки 2.8 cm

Шифра на производ0220
Достапност 1 на залиха

1.350 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 алка-обетки. Обемот на обетките е 2.8 cm.
Тежина: 4,42 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка