0

Пребарај

Сребрена 925 нараквица со опал

Шифра на производ1069
Достапност 1 на залиха

4.300 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрена 925 нараквица со опал камења , должината може да се подесува.
Тежина: 10 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка