0

Пребарај

Сребрена 925 нараквица со опал

Шифра на производ1072
Достапност 4 на залиха

4.400 ден

Побрзајте уште 4 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрена 925 нараквица со опал камења , должината може да се подесува.
Тежина: 11.56 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка