0

Пребарај

Сребрена 925 нараквица со опал

Шифра на производ1070
Достапност 4 на залиха

4.250 ден

Побрзајте уште 4 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрена 925 нараквица со опал камења , должината може да се подесува.
Тежина: 9 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка