0

Пребарај

Сребрена 925 нараквица

Шифра на производ1029
Достапност 1 на залиха

3.300 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрена 925 нараквица со позлата и циркони, должината може да се подесува.
Тежина: 11,69 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка