0

Пребарај

Сребрена 925 нараквица

Шифра на производ1136
Достапност 1 на залиха

4.350 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрена 925 нараквица со позлата и циркони , должината на нараквицата е 23 cm.
Тежина: 8 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка