0

Пребарај

Сребрена 925 нараквица

Шифра на производ1133
Достапност 1 на залиха

2.800 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрена 925 нараквица, должината се подесува.
Тежина: 8 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка