0

Пребарај

Сребрена 925 нараквица

Шифра на производ1135
Достапност 3 на залиха

3.200 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрена 925 нараквица со циркони , должината е 22 cm
Тежина: 9 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка