0

Пребарај

Сребрена 925 нараквица

Шифра на производ1139
Достапност 2 на залиха

1.700 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрена 925 нараквица со циркони , должината се подесува.
Тежина: 4.50 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка