0

Пребарај

Сребрена 925 нараквица

Шифра на производAN08
Достапност 2 на залиха

1.100 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрена 925 нараквица со циркони , должината на нараквицата се подесува.
Тежина:   1.84   гр

Нараквицата е водоотпорна и не кородира.

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка