0

Пребарај

Сребрена 925 нараквица

Шифра на производ1109
Достапност 2 на залиха

1.700 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрена 925 нараквица. Должината на нараквицата е прилагодива.

Тежина:6,40 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка