0

Пребарај

Сребрена 925 нараквица

Шифра на производ1112
Достапност 3 на залиха

1.700 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрена 925 нараквица. Должината на нараквицата е прилагодива.

Тежина: 5,79гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка