0

Пребарај

Сребрена 925 нараквица

Шифра на производAN06
Достапност 1 на залиха

1.500 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрена 925 нараквица со циркони , должината на нараквицата се подесува.
Тежина:   2.44   гр

Нараквицата е водоотпорна и не кородира.

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка