0

Пребарај

Сребренa 925 нараквица со бисер

Шифра на производ1088
Достапност 1 на залиха

4.000 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребренa 925 нараквица , комбинација на сребро и бисер. Должината на нараквицата е 19 cm.
Тежина: 17,62 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка