0

Пребарај

Сребренa 925 нараквица

Шифра на производ1037 
Достапност 1 на залиха

1.350 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребренa 925 нараквица , должината се подесува.
Тежина: 2,98 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка