0

Пребарај

Сребрена 925 нараквица

Шифра на производOKN6
Достапност 2 на залиха

2.000 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрена 925 нараквица со топчиња, должината на нараквицата се подесува.

Тежина: 4.10 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка