0

Пребарај

Сребрена 925 нараквица

Шифра на производ1119
Достапност 1 на залиха

2.850 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрена 925 нараквица со шарени циркони , должината може да се подесува.
Тежина: 9 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка