0

Пребарај

Сребрена 925 нараквица

Шифра на производ1082
Достапност 2 на залиха

1.300 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрена 925 нараквица со позлата , должината може да се подесува.
Тежина: 2,25 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка