0

Пребарај

Сребрена 925 нараквица

Шифра на производOKN4
Достапност 2 на залиха

1.550 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрена 925 нараквица со  топчиња, должината на нараквицата се подесува.
Тежина:  3 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка