0

Пребарај

Сребрена 925 детска нараквица

Шифра на производ6034
Достапност 11 на залиха

850 ден

Побрзајте уште 11 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрена 925 детска нараквица
Должината на нараквицата е 15 cm
Тежина: 1.98 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка