0

Пребарај

Сребрена 925 детска нараквица

Шифра на производ6032
Достапност 4 на залиха

850 ден

Побрзајте уште 4 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрена 925 детска нараквица
Должината на нараквицата е 15 cm
Тежина: 2.45 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка