0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5020 
Достапност 2 на залиха

2.100 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрен 925 сет, должината на ланчето е 45 cm , обемот на привезокот е 1 cm.
Тежина: 5,31 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка