0

Пребарај

Сребрен 925 сет со седеф

Шифра на производ5096
Достапност 3 на залиха

3.800 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет со седеф и циркони, должината на ланчето е 45 cm , обемот на привезокот е 1.5 cm
Тежина: 6,40 гр
Големина на прстен

16, 17, 18, 19

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка