0

Пребарај

Сребрен 925 сет со седеф

Шифра на производ5095
Достапност 4 на залиха

4.000 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет со седеф
Тежина: 11 гр
Големина на прстен

16, 17, 18, 19

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка