0

Пребарај

Сребрен 925 сет со седеф

Шифра на производ5096/Д
Достапност 1 на залиха

4.000 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет со седеф и циркони, должината на ланчето е 45 cm, обемот на привезокот е 1.5 cm
Тежина: 6.5 гр
Големина на прстен

17

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка