0

Пребарај

Сребрен 925 сет со опал камен

Шифра на производ5097
Достапност 3 на залиха

5.000 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет со опал камен
Тежина: 9,70 гр
Големина на прстен

17, 18, 19

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка