0

Пребарај

Сребрен 925 сет со опал камен

Шифра на производ5099
Достапност 3 на залиха

4.000 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет со опал камчиња , обемот на привезокот е 1 cm
Тежина: 8,75 гр
Големина на прстен

16, 17, 18, 19

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка