0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производAS16
Достапност 2 на залиха

2.300 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрен 925 сет од ланче и обетки со циркони во форма на срциња, должината на ланчето се подесува.
Тежина:  5.10  гр

Сетот е водоотпорен и не кородира.

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка