0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ50270
Достапност 1 на залиха

2.500 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрен 925 сет, должината на ланчето е 45 cm.
Висина на привезокот 1.5 cm , ширина 1 cm.
Teжина: 6 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка