0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5000
Достапност 4 на залиха

2.850 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет, должината на ланчето е 45 cm.
Тежина: 8,80 гр
Големина на прстен

16, 17, 18, 19

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка