0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5035
Достапност 3 на залиха

5.500 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет, должината на ланчето е прилагодива
Тежина: 11,11 гр
Големина на прстен

17, 18, 19

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка