0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5031
Достапност 3 на залиха

6.500 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет, должината на ланчето е прилагодива
Тежина: 12,80 гр
Големина на прстен

16, 17, 18

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка