0

Пребарај

Сребрен 925 сет со седеф

Шифра на производ5015
Достапност 2 на залиха

3.500 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет со седеф, должината на ланчето е 45 cm.
Тежина: 11,37 гр
Големина на прстен

15, 16, 17, 18, 19

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка