0

Пребарај

Сребрен 925 сет со бисер

Шифра на производ5003
Достапност 3 на залиха

4.300 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет , комбинација на сребро и бисер , должината на ланчето е 45 cm.

Тежина: 9,41 гр

Големина на прстен

17, 18, 19

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка