0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Достапност 2 на залиха

2.200 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрен 925 сет, должината на ланчето е 45 cm.
Тежина: 4,80 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка