0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5109
Достапност 3 на залиха

9.000 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет, должината на ланчето е 45 cm , обемот на привезокот е 2.5 cm
Тежина: 20 гр
Големина на прстен

17, 18, 19

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка