0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5110
Достапност 2 на залиха

8.200 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет, должината на ланчето е 45 cm , висината на привезокот е 3 cm,ширината 2.5 cm.
Тежина: 18 гр
Големина на прстен

18, 19

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка