0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5111
Достапност 3 на залиха

7.500 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет, должината на ланчето е 45 cm , висината на привезокот е 3 cm,ширината 2.2 cm.
Тежина: 19.00 гр
Големина на прстен

17, 18, 19

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка