0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5094
Достапност 3 на залиха

3.600 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрен 925 сет со розе позлата и циркони, должината на ланчето е 45 cm , висината на привезокот е 3 cm
Тежина: 6,80 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка