0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5102
Достапност 3 на залиха

2.850 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрен 925 сет, должината на ланчето е 45 cm , висината на привезокот е 1.7 cm
Тежина: 6,30 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка