0

Пребарај

Сребрен 925 сет 

Шифра на производ5090
Достапност 3 на залиха

3.500 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрен 925 сет со циркони , должината на ланчето е 45 cm , обемот на привезокот е 2.8 cm
Тежина: 10,50 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка